banner27
ÜYE MESLEK ÖRGÜTLERİ
ANA SAYFA İLETİŞİM

MANİSA GAZETECİLER CEMİYETİ
Telefon 0 236 231 35 91
E-Posta yeniasirmns@ttnet.net.tr
Web
Adres Anafartalar Mah. Sağlık Sok. No:2/A
İl - İlçe Manisa
Gösterim Sayısı 672
HAKKIMIZDA
Kuruluş Tarihi: 10 Nisan 1957

 ERTUĞRUL AYTAÇ, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı
Manisa Gazeteciler Cemiyeti Yerel medyada uluslarası çapta etkinlikleri Manisa'ya taşyan bir cemiyettir. Birkçok üyesini meslek bilgi ve becerisini arttırmak için yurt içi ve yurt dış seminerlere gönderen ve ulusal medyaya yetişişeleman transfer eden bir kuruluşur.
Manisa Gazeteciler Cemiyeti rkahmetli Kemal Besen zamanında kurulmuş 1977 yılından itibaren Manisa Gİzeteciler Cemiyeti Başanlığ'nı Ertuğul Aytaç yapmaktadır. Cemiyet olarak birçok toplantılara imza atmış rahmetli Cumhurkbaşanı Turgut Özal'ın göreve başamasından kısa bir süre sonra Manisa'ya davet edip, yerel medyada ve ulusal medyada yılın gazetecisi seçilen meslektaşarına ödül verdirme başrısını göstermişir. Daha sonra Cumhurbaşanı seçilen Süleyman Demirel'e de ev sahipliğ yapmışır. 
Bu yıl içersinde 200'e yakın gazetecinin katıldığ Başakan Yardımcısı Bülent ARınç da katıldığ bir seminer düzenlemişir. İi gün süren seminer, yurt çapında ses getirmişir.
Cemiyet Başanlığ'nı Ertuğul Aytaç'ın yaptığ yönetim kurulunda Yeni Asır Gazetesi Manisa Temsilcisi Ali Filizkan Başan Yardımcısı, Hürriyet Gazetesi Manisa Temsilcisi Mehmet Hakkı Özbayır Genel Sekreter, Manisa Hayat Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Zerrin Ağır Muhasip, Habertürk Manisa Temsilcisi Ahmet Ünsal Üye olarak bulunmaktadır.