banner27

YENİ DÖNEMDE HEDEFİMİZİ DAHADA BÜYÜTECEĞİZ

Türkiye Gazeteciler Federasyonunun değerli üyeleri bu köşeden sizlere zaman zaman yazacağım. Yeni bir döneme başladık, öncelikle yapılan son genel kurulda şahsıma ve yönetim kuruluma verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum.

21 Kasım 2015 Cumartesi 22:50
 YENİ DÖNEMDE HEDEFİMİZİ DAHADA BÜYÜTECEĞİZ
Türkiye Gazeteciler Federasyonunun değerli üyeleri bu köşeden sizlere zaman zaman yazacağım. Yeni bir döneme başladık, öncelikle yapılan son  genel kurulda şahsıma ve yönetim kuruluma verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. 6 Yıldan buyana Sayın Atila Sertel’in Genel Başkanlığında başarılı bir çalışma dönemi geçirdiğimize inanıyorum, Ayrıca içimizden biri Atila Sertel’in Milletvekili olmasını bizim haklı gururumuz olarak görüyorum.  Tarihte ilk kez  Anadolu Basınının sorunlarının çözümü için mücadele eden Onursal Başkanımız Atila Sertel’in bu mücadeleyi Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında devam edecek olması gerçekten Anadolu Basını için son derece önemli.
Türkiye Gazeteciler Federasyonunun yeni yönetimi olarak hizmet çıtamızı büyüterek çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bu çalışmalarımızda sizlerin desteği çok önemli, sorunlarınızı, çevrenizde basına yapılan baskıları ve haksızlıkları anında yönetimimize aktarmanız sorunlarımızın çözümünde yararlı olacaktır. 
Yönetim kurulumuz 3 Yıllık bir çalışma programı hazırlamaktadır. Bu çalışmalarımıza sizlerinde önerileri ile ışık tutmanızı bekliyorum. Bundan böyle yenilediğimiz sitemizden sizlere faaliyetlerimizi süratle duyuracağız. Ayrıca sizlerin faaliyetlerini de  sitemizden yayınlayacağız.
Tekrar buluşmak üzere hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Yılmaz KARACA
Genel Başkan