banner27

ÜYELERİMİZ %30 DAHA UCUZ SİGORTA YAPTIRABİLECEK

Orient Sigorta’nın acentesi olan Gülenyüz Sigorta ile Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından imzalanan protokol sözleşmesi gereği, TGF üyelerine %25 ila %30 oranları arasında indirimli sigorta imkânı sağlanacak.

19 Ocak 2016 Salı 11:27
ÜYELERİMİZ %30 DAHA UCUZ SİGORTA YAPTIRABİLECEK


Orient Sigorta’nın acentesi olan Gülenyüz Sigorta ile Türkiye Gazeteciler Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı. 3 gün süren Kocaeli Anadolu buluşması çerçevesinde gerçekleştirilen imza törene; Orient Sigorta Genel Müdürlüğü Temsilcileri, Gülenyüz Sigorta Sahibi Bahar Uzunca, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Anadolu’nun dört bir yanından gelerek etkinliklere katılan gazeteciler ve İzmit protokolü katıldı. Protokol çerçevesinde Türkiye Gazeteciler Federasyonu üyelerine 1 yıl boyunca kaskoda % 30, konutta % 25 indirim imkânı sağlanacak.


Törende ilk olarak söz alan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca: ‘’Bugün Orient Sigorta Genel Müdürü Kurt Ebik ve Orient Sigorta’nın acentesi ola Gülenyüz Sigorta sahibi Bahar Uzunca ile birlikte üyelerimize yönelik indirimli protokol anlaşması yapıyoruz. Bu anlaşmanın bütün üyelerimize fayda sağlayacağına inanıyorum. Bu inancımı dile getirirken bir temenni olarak değil, bizzat uygulamadan yararlanmış bir insan olarak söylüyorum. Geçen yıl aynı uygulama çerçevesinde aracıma sigorta yaptırdım ve piyasanın %30 altında sigorta bedeli ödemenin mutluluğunu yaşadım. Bundan sonra da TGF ailemiz içinde bulunan her bir gazeteci arkadaşımızın bu olanaktan faydalanmasını diliyorum. Türkiye Gazeteciler Federasyonu olarak; üyelerimize her türlü alanda ekonomik katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Orient Genel Müdürü Kurt Ebik, “Sigorta her şeyden çok daha önemli. Küçük paralarla hayatınızı güvence altına alabilirsiniz. Sendika da güvencedir. Basında bu ülkenin müşterek sesidir. Bizler Orient Sigorta olarak ülkemizin her noktasında sizlerin üyelerinize en iyi servisi vereceğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Sözleşme 16 Ocak 2016 Tarihi itibari ile başlamış olup, geçerlilik süresi (1) yıldır.


ORİENT SİGORTA İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Değirmen sokak No:18 Nida Kule Kat:4

Kat:4 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul

 0216 999 80 50


NOT:
Bu konudaki sorularınız için lütfen TGF Genel Merkezi ile iletişime geçiniz.