banner27

BASIN VAKFI'NDA KARACA VE EKİBİ GÜVEN TAZELEDİ

Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Mütevelliler Kurulu Olağan Toplantısı Tokat'ta gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen Genel Kurul'da Yılmaz Karaca Genel Başkanlığı'ndaki Vakıf Yönetim Kurulu güven tazeledi.

23 Nisan 2016 Cumartesi 23:54
 BASIN VAKFI'NDA KARACA VE EKİBİ GÜVEN TAZELEDİ


Tokat Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Mütevelliler Kurulu Olağan Toplantısı Tokat'ta gerçekleştirildi. Türkiye'nin dört bir yanından gelen cemiyet başkanları ve delegelerin yoğun katılımıyla yapılan genel kurulda tek listeyle seçimlere gidildi. Yılmaz Karaca'nın genel başkanlığındaki Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kurulu güven tazeleyerek 2016-2018 Hizmet Dönemi için görev üstlendi. 
Basın Vakfı'nın Yılmaz Karaca başkanlığındaki Basın Vakfı Yönetim Kurulu; İbrahim Erdoğan, Halit Yılmaz, Veli Altınkaya, Derya Akbıyık, Kemal Özdilek, İlker Çoban, Mehmet Işık, Naci Yıldız, İsrafil Avcı ve Semra Şener'den oluştu. 
GenelKurul'da Mehmet Güley, Bülent Özyazıcı ve Levent Altun da Basın Vakfı Denetleme Kurulu'na seçildi.
Toplantı sonrasında Vakıf delegelerine seslenen Genel Başkan Yılmaz Karaca, gösterilen güven ve teveccühten ötürü teşekkür etti. Karaca, "Basın Vakfımız yeni dönemde çok daha aktif bir çalışma programı gerçekleştirecektir. Genel Kurulumuzun yanı sıra Tokat'ta çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Bu güzel Anadolu kentimizi daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Dolayısıyla güzel ev sahipliği için Tokat Gazeteciler Cemiyeti'ne çok teşekkür ediyoruz" dedi.