banner27

TGF SEÇİLMİŞLER KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun Seçilmişler Kurulu'nu oluşturan Yüksek İstişare Kurulu, Denetim Kurulu ve Onur Kurulu'nda görev bölümü gerçekleştirildi.

25 Ocak 2016 Pazartesi 13:39
TGF SEÇİLMİŞLER KURULU GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI


Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantılarda Yüksek İstişare Kurulu'na Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Geçen Dönem Başkanı Halit Yılmaz getirilirken, 2.Başkanlığa TGS İzmir Şube Başkanı Halil İbrahim Hüner, Sekreterliğe de TGF Mersin Delegesi Mehmet Işık seçildi. 
TGF Denetim Kurulu seçimlerinde ise Rize Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Faik Bakoğlu Başkanlığa seçilirken, Antakya Gazeteciler Cemiyeti Geçen Dönem Başkanı Ahmet Abdullahoğlu da TGF Onur Kurulu Başkanlığı'na getirildi.

Kocaeli Ness Hotel'de yapılan toplantılarda adeta katılım rekorunun kırıldığını belirten TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, "Seçilmişler Kurulu toplantılarımız, Başkanlar Konseyi toplantılarımızı aratmadı. En az onlar kadar heyecanlı, onlar kadar coşkuluydu. Bu da TGF'nin ne denli uyumlu ve ne denli birlik beraberlik içerisinde olduğunu gösteriyor. Federasyonumuz bütün kurum ve kurallarıyla geleceğe emin adımlarla yürümeye kararlı biçimde devam ediyor. bütün amacımız mesleki sorunlara çözüm arayıp bulmaktır. Yeni dönemde Yüksek İstişare, Denetim ve Onur Kurulu'nda görev alan tüm arkadaşlarımı kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.