banner27

TGF’den interaktif bayramlaşma

Türkiye Gazeteciler Federasyonu, koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan Bayramı bayram laşma programını interaktif bir ortamda gerçekleştirdi.

24 Mayıs 2020 Pazar 19:07
TGF’den interaktif bayramlaşma
TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, hem ülkemizin hem de Anadolu basınının zor bir süreçten geçtiğine vurgu yaparken, Ramazan Bayramının bu zor süreci atlatmak için birlik ve beraberlik açısından çok önemli olduğunu ifade etti.
Karaca, “Virüs nedeniyle sıkıntılı süreç yaşıyoruz, bir an önce kurtulmayı ümit ediyorum. TGF olarak bu zor dönemde gerek yönetim gerek başkanlar konseyi ile mücadelemizi sürdürüyoruz Tüm basın camiasının bayramını en iyi dileklerimle kutluyorum. Saglıklı günlerde buluşmak dilegi ile ” dedi.
BAYRAM GAZETESİ
Karaca, Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun her yıl geleneksel olarak yayınladığı “Anadolu Bayram” gazetesi hakkında da Başkanlar konseyi üyelerine bilgi vererek, “Bu bayram dolu dolu bir gazete hazırladık, Emegi gecen arkadaşlarımıza tesekkür ederim " dedi 
Tele konferans bayram buluşmasında söz alan Başkanlar Konseyi üyeleri de hem bayram kutlaması yaptılar hem de görüşlerini aktardılar.